Представление адаптирано за незрящи лица
Уважаеми потребители, приятели и съмишленици! Каним ви на улично представление, по проект Финансиран от Европейският съюз, по програма "План за възстановяне и устойчивост". Представлението се казва "Джекил на лед", от Паоло Нани. То се играе на принципа на имитация, импровизация и клоунада. Изцяло е адаптирано за хора със зрителни увреждания. Организаторите ще подарят сладолед на всеки зрител, но също така могат да организират и транспорт, който да ги заведе до определеното място. Датата за София е 25-ти, от 18:00 ч., пред площада на Билетен център НДК. Представлението ще се играе в още три български града - Пловдив, Бургас и Габрово. Моля в рамките на следващата седмица, тези от вас, които имат интерес да се включат, да ни информират, тъй като е нужно да подадем бройка за превоза.
Представлението и напълно безплатно!
| Прикачен файл | Размер |
|---|---|
| _EVENT.png | 1.16 MB |

